Pikiniki, imprezy plenerowe

piknik_small

Specjalizujemy się w realizacji pikników, imprez plenerowych i festynów na terenie całej Polski. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów i uczestników pikników i imprez plenerowych zaopatrzyliśmy się w specjalistyczny sprzęt dostosowany do różnych warunków pogodowych oraz profesjonalne zaplecze techniczne.

Ponadto przygotowaliśmy profesjonalną mobilną kuchnię, która umożliwia nam organizację każdego rodzaju przyjęcia na terenie całego kraju. Oferujemy również wynajem naszej kuchni na Państwa imprezę. Więcej informacji w zakładce Mobilna Kuchnia. Ponadto posiadamy bardzo bogate wyposażenie kuchni i stoisk gastronomicznych

Imprezy plenerowe, pikniki

Największym wyzwaniem, przed jakim przychodzi nam stawać są imprezy plenerowe. Wymagają one od nas nie tylko doskonałej organizacji wewnętrznej imprezy, ale również przystosowania się do warunków panujących w plenerze. Nie przeraża nas to jednak, ani nie zniechęca. Każda taka impreza jest dla nas wyzwaniem, które dodaje skrzydeł, pobudza kreatywność, pozwala się rozwijać. Do każdej podchodzimy więc nie tylko z pasją, ale również zapałem i pełnym profesjonalizmem, bazując na zdobytym do tej pory doświadczeniu/

Zaplecze techniczne, niczym rzecz święta

Wiedząc o tym doskonale, posiadamy i do dyspozycji naszych klientów oddajemy zarówno namioty, meble, jak i sprzęt gastronomiczny, czy dodatki kuchenne. Dla nas bardzo ważne jest, aby wszystkie imprezy, w tym także pikniki, czy wydarzenia sportowe, były przez nas zorganizowane na najwyższym poziomie.

Elegancko, choć mniej formalnie

Imprezy w plenerze to spotkania o charakterze mniej formalnym, niż te organizowane w przestrzeniach zamkniętych. Rozumiejąc to doskonale, dbamy aby zarówno menu, jak i obsługa wpisywały się w tą specyfikę. Jedno tylko pozostaje niezmienne- elegancja, którą nasze usługi się wyróżniają, nasza kultura osobista i indywidualne podejście do klienta. To jego gust, z którym przecież się nie dyskutuje, jest dla nas najważniejszy i wyznacza nam kierunek podejmowanych działań. Tak właśnie powstaje oferta usług, które określamy mianem kunsztu sztuki cateringu. Usług, które są ciekawe, niezwykle smaczne, pełne pozytywnych emocji.

Przykładowe menu Piknikowe
Pikniki i imprezy plenerowe I

Dania z grilla:
Kiełbasa
Karkówka
Kurczak w ziołowej marynacie
Kaszanka grillowa
Ziemniaki z masłem czosnkowym

Sałatki:
Surówka colesław
Pomidory ze szczypiorkiem i cebulką

Dodatki:
Pieczywo
Ogórki małosolne/kwaszone

Sosy:
Tatarski
Chrzan
Ketchup
Musztarda
Czosnkowo-jogurtowy

Pikniki i imprezy plenerowe II

Dania z grilla:
Kiełbasa wiejska
Biała kiełbasa grillowa
Karkówka marynowana w zielonym pieprzu
Żeberka wieprzowe w sosie barbecue
Szaszłyk drobiowy z kolorowymi paprykami
Łosoś z cytrynowo-koperkową marynatą
Warzywa grillowane
Ziemniaki z masłem czosnkowym

Sałatki:
Surówka colesław
Pomidory ze szczypiorkiem i cebulk
Mix sałat z sosem winegret

Dodatki:
Pieczywo
Ogórki małosolne/kwaszone
Smalec ze skwarkami

Sosy:
Ketchup
Musztarda
Czosnkowo-jogurtowy
Tzatzyki
Koperkowy

Powyższe menu ma charakter przykładowy.Specjalnie dla Państwa przygotujemy indywidualnie dobrane potrawy, które zarówno zadowolą dorosłych jak i najmłodszych uczestników pikniku. Prosimy o kontakt w celu poznania Państwa oczekiwań a na pewno je spełnimy.