Catering – Cennik

Ceny usług cateringowych

STUDIO CATERING zajmuje się usługami cateringowymi od dawna. Nasze doświadczenie pokazuje, że catering dobrej jakości wcale nie musi kosztować majątku. Atrakcyjna cena zaś nie musi oznaczać niskiej jakości obsługi i serwowanych potraw. Wręcz przeciwnie – wystarczy, że postawisz na firmę, która umiejętnie balansuje między jakością a ceną i dysponuje profesjonalnym zapleczem gastronomicznym, by mieć pewność, że oprawa gastronomiczna Twojej imprezy będzie satysfakcjonująca. Na terenie miasta Warszawa i okolic – wybierz naszą pomoc, a na pewno się nie zawiedziesz.

Profesjonalny catering dla każdego Klienta

STUDIO CATERING obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, szukających cateringu domowego, jak i biznesowych czy instytucjonalnych. Bez względu na to, jakiego rodzaju imprezę planujesz i jak bardzo wykwintne menu jest Ci potrzebne – my zapewnimy profesjonalną i kompleksową obsługę. Przyrządzimy dania, które idealnie wpiszą się w charakter eventu, pozytywnie zaskoczą i wyglądem, i smakiem oraz na długo pozostaną w pamięci Gości. Jednocześnie zatroszczymy się o wszystkie aspekty obsługi gości i te związane z organizacją przyjęcia od strony gastronomicznej.

Obsługa cateringowa: cennik

Jeśli zaś chodzi o ceny naszych usług – zawsze wyliczane są indywidualnie. Dlaczego tak się dzieje? To proste – catering na każdą imprezę jest inny. Zupełnie innego zakresu usług wymaga od nas organizacja pikniku plenerowego, eleganckiego bankietu czy przyjęcia domowego. Ustalając ceny naszych usług, bierzemy pod uwagę m.in.:

  • ilość obsługiwanych gości,
  • menu – ilość potraw, ich zróżnicowanie oraz charakter,
  • liczbę kelnerów, kucharzy i innych pracowników zapewniających obsługę cateringową i przygotowanie do przyjęcia,
  • czas trwania eventu,
  • usługi dodatkowe – m.in. wynajem sprzętu gastronomicznego oraz innych.

Dlatego też nie istnieje dokładny i sztywny cennik na oferowane przez STUDIO CATERING usługi. Możemy jednak zagwarantować, że w przypadku każdego Klienta koszt obsługi wyliczamy rzetelnie, uczciwie i tak, by dopasować naszą ofertę do możliwości budżetowych.

Wybierając STUDIO CATERING, dołączysz do szerokiego grona zadowolonych ze współpracy z nami Klientów. Działamy w branży cateringowej od wielu lat, traktując każde zlecenie profesjonalnie.

Jeśli chcesz poznać bliżej ceny oferowanych przez nas usług lub potrzebujesz bliższych informacji o menu, naszym sprzęcie gastronomicznym lub innych aspektach – skontaktuj się, a odpowiemy na każde pytanie.

STUDIO CATERING to najlepsza obsługa caterignowa w doskonałej cenie!