Catering na przyjęcie

Catering na imprezy

Organizujesz przyjęcie i zależy Ci na tym, by Twoi goście dobrze je zapamiętali? Jeśli tak, koniecznie zatroszcz się o party catering na najwyższym poziomie! Taki zapewni Ci STUDIO CATERING – doświadczona firma cateringowa. My rozumiemy, że catering w XXI wieku to prawdziwa sztuka i zatroszczymy się o to, by zagwarantować Twoim Gościom wyśmienitą zabawę.

Profesjonalny catering na imprezy

STUDIO CATERING zajmuje się obsługą przyjęć wszelkiego rodzaju. Zapewniamy catering na imprezy takiego typu, jak:

  • przyjęcia firmowe – np. imprezy integracyjne, firmowe etc.,
  • przyjęcia i imprezy plenerowe – pikniki, festyny, eventy promocyjne, miejskie itp.,
  • przyjęcia domowe – ekskluzywne i nie tylko,
  • ekskluzywne przyjęcia okolicznościowe – wesela, komunie, jubileusze, urodziny etc.,
  • gale i bankiety.

Niezależnie od tego, czy przyjęcie będzie miało bardziej „luźny” czy oficjalny charakter oraz od liczby gości czy rodzaju serwowanych dań – nasza oferta precyzyjnie wpisze się w Twoje potrzeby.

Najlepszy catering na przyjęcie

Wybierając naszą obsługę, możesz liczyć na to, że zadbamy o każdy detal związany z opieką nad Twoimi Gośćmi. Jeśli wybierzesz nasz catering – party zawsze będzie udane! A co konkretnie oferujemy?

  • menu dopasowane charakterem do specyfiki organizowanego przyjęcia – czy potrzebujesz eleganckich przystawek i finger food, pełnego serwisu obiadowego czy urządzasz przyjęcie tematyczne np. w stylu hawajskim czy włoskim – zaserwujemy dania idealnie wpisujące się w oczekiwania,
  • opiekę kelnerską w trakcie całej imprezy – dania będziemy serwować dyskretnie, troszcząc się, by dla żadnego z gości nie zabrakło przekąski,
  • możliwość aranżacji sali i jej wyposażenia – dysponujemy własną wypożyczalnią sprzętu gastronomicznego, dzięki czemu możemy zapewnić także catering na imprezy plenerowe,
  • możliwość wynajęcia mobilnej kuchni, w której przygotujemy wszystkie potrawy na imprezę plenerową.

Ponadto stawiając na nasz catering na przyjęcie, masz pewność, że zagwarantujemy przystępne i uczciwe stawki oraz wywiążemy się ze wszystkich ustalony terminów.

Przyjrzyj się przykładowym menu oferowanym przez STUDIO CATERING i skontaktuj się z nami, by uzyskać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do współpracy!