Auto na wesele

Samochód dla Młodej Pary

Wciąż nie potraficie się zdecydować na auto do ślubu? A może przerażają Was koszty związane z wynajęciem samochodu na wesele? W takim razie zamówcie profesjonalny catering na wesele w STUDIO CATERING, a auto na wesele dostaniecie gratis!

Niezależnie od tego, czy planujecie ślub cywilny czy kościelny nasz samochód dla Młodej Pary zawiezie Was do dowolnego miejsca na terenie miasta Warszawa oraz w okolicy. W tym wyjątkowym dla Was dniu do kościoła/urzędu stanu cywilnego podjedziecie w wielkim stylu eleganckim i komfortowym  Volvo, które po oficjalnej ceremonii zawiezie was do wybranego domu weselnego oraz na zdjęcia w plenerze.

Samochód dla Młodej Pary gratis – jak to działa?

Catering plus auto gratis to unikalna na terenie miasta Warszawa oferta, w ramach której eleganckie białe Volvo XC60 pozostaje do dyspozycji Młodej Pary. Dzięki temu oszczędzacie czas niezbędny na znalezienie odpowiedniego samochodu i ustalenie terminu jego wypożyczenia oraz pieniądze.

Właśnie ten zaoszczędzony czas oraz pieniądze pragniemy Wam podarować jako prezent ślubny, którego nie wkładamy do kartonika obwiązanego dekoracyjną wstążką, ale ofiarujemy Wam w postaci usługi catering plus auto gratis.

Co trzeba zrobić, żeby uzyskać do swojej dyspozycji auto na wesele w cenie cateringu?

Naszą współpracę z Młodą Parą rozpoczynamy od określenia weselnego menu, które każdorazowo dopasowujemy do Państwa indywidualnych preferencji oraz oczekiwań. W ramach przygotowywanego cateringu zapewniamy dania obiadowe, zimny i ciepły bufet oraz desery, w tym także szeroką gamę propozycji dla dzieci. Po złożeniu zamówienia na catering weselny ustalamy z Młodą Parą warunki dostępności samochodu. Dokładamy wszelkich starań, aby każda Młoda Para składająca zamówienie na catering na wesele w STUDIO CATERING mogła w jak najdogodniejszy dla siebie sposób skorzystać z gratisu, jakim jest nasze auto na wesele w cenie cateringu.

Czy można wynająć samo auto do ślubu?

Auto do ślubu organizowanego na terenie miasta Warszawa i w okolicy gratis stanowi prezent ślubny dla Młodej Pary, która zdecydowała się na skorzystanie z naszych usług. W chwili obecnej nasze STUDIO nie oferuje usług związanych z samym wynajmem samochodu na wesela.