Wynajem

Zapraszamy do naszej profesjonalnej wypożyczalni sprzętu gastronomicznego STUDIO CATERING

Wynajem sprzętu gastronomicznego
O tym, że dobry sprzęt to podstawa sukcesu, chyba nie musimy nikogo przekonywać. Sami Państwo doskonale wiecie, że nawet najbardziej wyrafinowane smaki podane w najbardziej finezyjny sposób nie stanowią jeszcze o sukcesie imprezy. Aby można było je podać, trzeba mieć odpowiedni sprzęt, stoły i obrusy, na których zostaną postawione, krzesła, na których zasiądą goście, czy zastawę, z której będą oni korzystać. I to wszystko znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Zaczynając od sprzętów największego kalibru.
Nasza wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego to usługa w pełni kompleksowa. Nic więc dziwnego, że korzystają z niej zarówno restauracje, firmy cateringowe, hotele, jak i osoby prywatne, bez względu na wielkość organizowanej imprezy, jej charakter i liczbę obsługiwanych gości. Fundamentem tej oferty są meble cateringowe, sprzęt plenerowy i sprzęt do transportu potraw oraz mobilna kuchnia, która pozwoli przygotować imprezę w dowolnym zakątku naszego kraju. Dzięki nim serwowanie posiłków stanie się znacznie łatwiejsze, podobnie z resztą, jak aranżacja miejsca.

.a skończywszy na rzeczach drobnych.
Na solidnym fundamencie można zbudować prawdziwe dzieło sztuki. Trzeba jednak zadbać o każdy jego szczegół. Dlatego też nasza oferta nie kończy się na kuchni i meblach, ale obejmuje również to wszystko, co z nimi się wiąże. Wśród wynajmowanych sprzętów znajdziecie Państwo więc także szkło, porcelanę, bieliznę stołową, czy sztućce. I to właśnie te elementy ostatecznie decydują o artyzmie przygotowanej imprezy.

Zapraszamy - wypożyczalnia sprzętu i catering w Warszawie