O nas

STUDIO CATERING - FIRMA CATERINGOWA Z WARSZAWY

STUDIO CATERING to firma cateringowa z bardzo dużym doświadczeniem w zakresie obsługi Klientów indywidualnych, biznesowych, jak i indywidualnych. Jeśli potrzebny Ci prawdziwy ekspert od profesjonalnego przygotowywania i serwowania potraw, które umilą Twoim gościom uczestnictwo w imprezie – warto skorzystać właśnie z naszej oferty. Możesz być pewien, że nie zawiedziemy Twojego zaufania.

Oferta szyta na miarę

Naszym priorytetem jest zawsze przygotowanie oferty w pełni dopasowanej do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Wiemy doskonale, że każda impreza ma nieco inny charakter, a zapewnienie jej odpowiedniej oprawy cateringowej to jeden z fundamentów zadowolenia Gości. Dlatego też, wybierając naszą ofertę spośród wszystkich przygotowanych przez firmy cateringowe w Warszawie, możesz oczekiwać:

  • starannie skomponowanego menu – dopasowanego charakterem do stylistyki imprezy,
  • potraw przygotowanych z najlepszych składników – bez chemii, wyłącznie z wykorzystaniem dobrej klasy produktów,
  • estetyki podania potraw – bez względu na, to czy organizujesz festyn z grillem, czy elegancki bankiet plenerowy bądź konferencję,
  • możliwości swobodnego komponowania menu – mamy dla Ciebie wiele gotowych i przykładowych propozycji menu, ale to Ty ostatecznie decydujesz o tym, co będzie serwowane. Nasi kucharze poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

Nie tylko catering

STUDIO CATERING wbrew temu, jak działają inne firmy cateringowe, oferuje również szereg usług dodatkowych z myślą o tych, którzy chcą zorganizować event korzystając z jak najmniejszej ilości podwykonawców. Wybierając nas, poza świetnie przygotowanymi daniami możesz oczekiwać:

  • udostępnienia wyposażenia gastronomicznego – począwszy od stołów i krzeseł, przez cały sprzęt do gotowania (włączając w to innowacyjną kuchnię mobilną), aż po zastawę czy dekoracje,
  • pomocy przy koordynacji eventu – ułatwimy Ci opanowanie wszystkich detali związanych z obsługą gości,
  • profesjonalnej obsługi kelnerskiej,
  • pomocy przy przygotowaniu sali do imprezy oraz przy sprzątaniu po jej zakończeniu,
  • wielu innych usług, które ułatwią organizację przyjęcia.

Jeśli zatem interesują Cię firmy cateringowe, które gwarantują kompleksowe wsparcie – nie możesz pominąć naszej oferty.

Obszarem naszego działania jest przede wszystkim Warszawa, jednakże możemy przygotować dla Ciebie catering także poza stolicą. Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej – zapraszamy!