Terapia odwykowa Opole

0
15
Rate this post

Gdzie szukać kompleksowej pomocy w walce z uzależnieniami w Opolu?
Najskuteczniejszą metodą walki z uzależnieniami tj. uzależnienie od alkoholu, narkotyków, zakupów czy hazardu jest terapia odwykowa.
Początkiem leczenia uzależnienia jest zaprzestanie przyjmowania substancji uzależniającej lub podejmowania działań nierozerwalnie związanych z danym uzależnieniem. Wstępny program terapii odwykowej trwa najczęściej kilka tygodni i najlepsze efekty przynosi jeżeli przeprowadzany jest pod stałym nadzorem w warunkach stacjonarnych.
Terapia Odwykowa Opole oferuje szerokie świadczenia wspomagające osoby uzależnione w wyjściu z nałogu. Zadaniem każdej placówki jest udzielenie wsparcia zarówno osobie chorej jak i rodzinie. Terapia odwykowa w Opolu przebiega pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Każda terapia układana jest pod indywidualne potrzeby chorego. W ofercie znajdują się zarówno terapie indywidualne, jak i grupowe. Pacjenci mają prawo do porad oraz terapii w zakresie ubezpieczenia NFZ. W Opolu pomoc w zakresie terapii odwykowej można otrzymać także w placówkach prywatnych. Placówki prywatne zapewniają swoim pacjentom anonimowość, kompleksową pomoc i wsparcie także dla rodziny osoby chorej oraz leczenie pod okiem wykwalifikowanych specjalistów i lekarzy.