Catering komunijny

Komunia to impreza rodzinna, na którą zazwyczaj zapraszamy sporą liczbę gości. Dla uczczenia tego ważnego momentu w życiu dziecka, warto zorganizować eleganckie przyjęcie. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy, postaw na catering komunijny oferowany przez naszą firmę. Pomożemy Ci zorganizować przyjęcie, które spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym gościom.

Catering komunijny – niedrogo i profesjonalnie

STUDIO CATERING to doświadczony specjalista w zakresie obsługi cateringowej. Nasi kucharze, kelnerzy oraz inni pracownicy od lat dbają o satysfakcję Gości podczas przyjęć komunijnych i innych imprez okolicznościowych. Lata doświadczenia pozwalają nam zagwarantować każdemu Klientowi, który zechce zorganizować Komunię z nami:

  • eleganckie menu – pięknie prezentujące się i doskonale smakujące dania,
  • sprawną dostawę i serwis potraw – w lokalu gastronomicznym czy też domu Klienta,
  • potrawy przygotowane ze świeżych i wysokiej jakości składników,
  • możliwość wypożyczenia stołów, krzeseł, zastawy stołowej, dekoracji etc.,
  • terminowe dostarczenie zamówionych potraw,
  • atrakcyjne warunki finansowe współpracy.

Na catering komunijny z nami zdecydowało się już bardzo szerokie grono Klientów, a efekty współpracy przyniosły im satysfakcję. Jeśli i Tobie zależy na tym, by przyjęcie komunijne przebiegło bez zakłóceń i na długo pozostało w pamięci gości – skontaktuj się z nami.

Obsługę przyjęć komunijnych prowadzimy głównie na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego. Dowiedz się więcej – zadzwoń lub napisz!