Catering dla przedszkoli

Profesjonalny catering dla przedszkoli

Jesteśmy specjalistami od cateringu. I choć większość osób kojarzy usługi cateringowe z obsługą przyjęć, bankietów czy konferencji, to zakres usług, jakie świadczy STUDIO CATERING jest o wiele szerszy. Jednym z obszarów naszej działalności jest również catering dla przedszkoli. Każdego dnia korzysta z niego coraz więcej placówek edukacyjnych, ciesząc się dostępem do świeżych i przygotowywanych profesjonalnie dań dopasowanych do potrzeb maluchów.

Profesjonalny catering dla przedszkoli

Dzieci w wieku przedszkolnym potrzebują dań, które umożliwią im zdrowy rozwój i będą świetnie smakować – zachęcając do jedzenia. I takie właśnie posiłki oferuje STUDIO CATERING. Nasze menu dla przedszkolaków, czy dzieci w wieku szkolnym powstaje zgodnie z założeniami zdrowego odżywiania i zaleceniami dietetyków.

Wybierając nasz catering dla przedszkoli, możesz liczyć na:

  • stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych i oparte o zdrowe i smaczne składniki dania,
  • duże zróżnicowanie serwowanych dań – każdego dnia zaproponujemy coś nowego, pozwalając dzieciom traktować obiad czy podwieczorek jak prawdziwą przygodę,
  • sprawną dostawę i wydanie przyrządzonych dań,
  • atrakcyjne warunki finansowe współpracy.

Usługi cateringowe dla przedszkoli realizujemy przede wszystkim na terenie miasta stołecznego Warszawa oraz okolic. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Czekamy na Państwa pytania zadawane drogą telefoniczną, mailową, jak i osobiście w naszej siedzibie.

Zapraszamy do współpracy!